Marți 7 Decembrie 2021    EUR: 4.9485     USD: 4.3946     GBP: 5.8231     Preluare stiri

TOP 10 negativ Cristiano Ronaldo. Care sunt cele mai grele înfrângeri din cariera lusitanului|EpicNews

Liverpool a luat un avantaj de patru goluri în prima repriză, pe care l-a mărit apoi şi mai mult, în minutul 50, umilind înreaga comunitate fotbalistică din jurul lui Manchester United. Talismanul lui Liverpool, Mohamed Salah, a reuşit un hat-trick, iar Naby Keita şi Diogo Jota au marcat celelalte două goluri. Ultima dată când Ronaldo a înfruntat Liverpool ca jucător al lui Manchester United, echipa sa a pierdut cu 4-1 în faţa „cormoranilor”, pe Old Trafford. ...