Luni 17 Ianuarie 2022    EUR: 4.9440     USD: 4.3296     GBP: 5.9242     Preluare stiri

FCSB învinge pe UTA Arad cu 2-1 după un meci controversat. Golurile au fost marcate din două penalty-uri contestate|EpicNews

După un debut de meci în care UTA a avut două ocazii importante de a marca, scorul a fost deschis de Florin Tănase, în minutul 23, dintr-un penalty a cărui acordare a fost contestată de oaspeţi, care au considerat că intervenţia lui Roger nu a fost fault. În partea a doua, ocaziile debutului de repriză au aparţinut gazdelor, dar cei care au marcat au fost arădenii, Roger profitând de o minge respinsă greşit de portarul Vlad (1-1, min. 71). ...