Marți 26 Octombrie 2021    EUR: 4.9472     USD: 4.2560     GBP: 5.8502     Preluare stiri

Farul Constanţa învinge CS Mioveni cu 2-1, cu un gol marcat în ultimul minut suplimentar de joc|EpicNews

Gazdele au deschis scorul după un sfert de oră prin Jefte Betancor, care a ajuns cu acest gol la cota 8 în clasamentul golgheterilor, pe care îl conduce autoritar (1-0, min. 16). Betancor a ratat şansa de a majora scorul, în minutul 18, şutând peste poartă de la 6 metri, cu poarta goală. Spaniolul s-a aflat din nou faţă în faţă cu Ducan, dar nu a reuşit să îl învingă, şutând în plasa laterală, în minutul 39. ...