EUR: 4.9472    USD: 4.7020    GBP: 5.8347    XAU: 275.0113     Preluare stiri

Fault? Moment amuzant în derby-ul etapei din Liga a 3-a. Un arbitru a căzut după ce s-a împiedicat de un jucător|EpicNews

Momentul care a stârnit zâmbete în tribune s-a petrecut în minutele de prelungire ale partidei câştigate de CSM Alexandria cu 2-1. Un incident similar a avut loc în Franţa în 2018 în meciul Nantes-PSG. Atunci centralul partidei, Tony Chapron, nu a fost atât de calm şi l-a sancţionat cu cartonaşul roşu pe Diego, coleg la acea vreme cu Ciprian Tătăruşanu.  În ciuda înfrângerii din derby-ul etapei din Liga 3, CSM Slatina se menţine pe prima poziţie a seriei şi are mari şanse să joace barajul de promovare.  ...